הדרכות

הבסיס שלי. מרחב הנוחות. ההנאה הכי גדולה. מפה לשם, אני מדריך כבר 20 שנה! מאז ימי כמדריך בתנועת הנוער ועד היום – אף פעם לא ממש הפסקתי, רק שיניתי צורה – מילדים לגמלאים, דרך חיילים וסטודנטים – מי שבא ברוך הבא. בהדרכות שלי אני לא המרכז אלא המפגש האנושי עם המשתתפים, עם המקום ועם התוכן.

סיור בעקבות הרצל

"לפני הרבה שנים, בארץ קרה ורחוקה, איש רזה עם זקן עד החזה, ישב וכתב ספר…."

ברוכים הבאים לסיור היסטורי ואקטואלי יוצא דופן שחושף את סיפור הקמתה המדהים של העיר העברית הראשונה – העיר היחידה בעולם שנקראת על-שם ספר והוקמה מתוך ספר, אלטנוילנד!

אלטנוילנד, ספרו השני של חוזה המדינה מ-1902, הוא ספר מדהים, מרגש ומהפכני שקצת נשכח עם השנים.. בסיור שלנו נסיר את האבק מעל הספר העתיק הזה נגלה את יופיו, משמעותו ונמצא רמזים הפזורים סביבנו לאופן בו הוא עיצב את תל-אביב שלנו, מאז ועד היום.

במסגרת הסיור תטיילו ברחוב הראשון של העיר, בבית הראשון של העיר ותשתו קפה בקיוסק הראשון של העיר. בנוסף, תבקרו בבית המקדש של ת״א, תכירו את האנשים שהפכו את החזון למציאות ותתמלאו יחדיו בהשראה.
הכי חשוב – תהנו בטירוף!

טיול באיסלנד

ב-2014 הגעתי לאי די במקרה. החודש שביליתי שם היה מהפך עבורי. ידעתי שעוד אחזור לשם, כמדריך. החלום הוגשם והיום אני מתרגש כל פעם מחדש לחזור למקום שהפך להיות חלק ממני. הכיף הגדול הוא לקחת א.נשים איתי ולהחזיר אותם ארצה איסלנדופילים.

הטיולים שלי יוצאי דופן. קבוצות קטנות שאני מרכיב בעצמי, עם המון מקום לכל אדם ואדם לבטא עצמו במהלך הטיול. איסלנד דורשת מאיתנו קצב אחר ממה שאנחנו מורגלים אליו בארץ. אנחנו מספיקים המון אבל לאט לאט.

מוזמנים למקום המיוחד ביותר על פני כדור הארץ לטיול של פעם בחיים.

מלאו את הטופס ואני אחזור אליכם עם כל הפרטים.

בואו נהיה בקשר!

מלאו את הטופס ואני אחזור אליכם בקרוב.