השיר הנסתר של דניאלה ספקטור

שיר שנכתב במיוחד בשביל הרגע של סוף ההופעה ואחרי שנים החליטה להקליט אותו ולצרף אותו לאלבום שבדרך.

אני רוצה לספר היום על השיר הנסתר של דניאלה ספקטור.

מפה לשם עברו כבר עשר שנים של קריירה מוזיקלית מוצלחת מאוד לדניאלה ספקטור. "כל הדברים היפים באמת", "לישון בלעדיי", "אברהם", "הכוכב הזה מת" והרשימה עוד ארוכה של שירים מקסימים שדניאלה ספקטור שחררה לאוויר העולם בעשור הזה בו היא גם הוציאה שלושה אלבומים.

החדשות שלנו היום שיש אלבום רביעי בדרך והוא ייצא בחודשים הקרובים. הסינגל השלישי ששוחרר מתוכו השבוע הוא "פנינים". ו-"פנינים" הוא השיר הנסתר שלה. מה זאת אמרת שיר נסתר? אני אסביר.. מי שהיה בהופעה שלה בשנים האחרונות לא יכל לשכוח את האופן בו היא נוהגת לסיים את הופעותיה. היא נעמדת בתוך הקהל, עם יוקללה, בלי הגברה ושיר שיר קטן, אינטימי ויפהפיה. תמיד מדובר ברגע מיוחד מאוד.

היא כתבה את השיר הזה במיוחד בשביל הרגע של סוף ההופעה ואחרי שנים שזה היה כל תפקידו בעולם היא החליטה להקליט אותו ולצרף אותו לאלבום שבדרך. אלון עדר עשה הפקה מוזיקלית בפרץ יצירתיות של לילה אחד. הקליפ המלווה לסינגל לעומת זאת הוא מלאכת מחשבת של אנימטור בשם עידן ברזילי אשר עמל במשך 15 חודשים, ויצר לא פחות מאשר 2450 איורים בשביל להעמיד סרטון שמלווה באופן מושלם את השיר. לאחרונה גם הוצגה בירושלים תערוכה מיוחדת בשם "שיר מתעורר" על הסיפור מאחורי יצירת הוידאו המיוחד הזה.

לסיכום, מומלץ מאוד לחפש ביוטיוב את פנינים של דניאלה ספקטור ומומלץ מאוד להגיע לאחת מההופעות הקרובות.

10 בסולם גיל פז!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בואו נהיה בקשר!

מלאו את הטופס ואני אחזור אליכם בקרוב.