סיפור האירוויזיון של להקת Fire Saga

מה הקשר בין להקה איסלנדית מהאירוויזיון לסרט חדש ומעניין בנטפליקס?

היום אני רוצה להציג את המנצח הגדול של אירוויזיון 2020. איך זה יכול להיות את שואלת? הרי הקורונה לקחה לנו את האירווזיון.. אז ככה..

ממש לפני כמה ימים יצא סרט חדש בכל העולם, הפקה של נטפליקס, מה שאומר – הפקה רצינית, המון תשומת לב ממאות מיליוני הצופים של רשת הזרמת המדיה (ככה אומרים סטרימינג בדקתי..) החזקה ביותר בעולם. ובעיקר – אפשרות לצפיה בבית. יתרון גדול בימינו ההזויים. הסרט החדש הזה יוצא והוא מיד נהיה פריט התוכן הנצפה ביותר בנטפליקס. ולי ברור שהוא יגיע מהר מאוד למעמד של סרט קאלט האם את כבר מנחשת על מה אני מדבר ומדוע מבקר המוזיקה שלך חוצה את הכביש אל עבר הקולנוע?

ובכן אני מדבר כמובן על סרט האירוויזיון החדש! הסרט עם השם הארוך ביותר בהיסטוריה, תחרות הזמר של האירוויזיון: הסיפור של להקת fire saga סרט שעוד לפני שהוא יצא דיברו עליו המון ועכשיו הבאזזז רק גדל. המבקרים (חוץ ממני) ברובם קוטלים, אבל הצופים עצמם מתמוגגים.. וזה מה שחשוב..

מכיוון שאני אכן לא מבקר קולנוע אני לא אכנס איתך לעלילת הסרט ואסתפק בלספר על שיר אחד, מרגש במיוחד, שמפציע לקראת הסיום ונקרא husavik, על שם העיירה הקטנטנה האמיתית לגמרי, יפהפיה ונידחת לגמרי בצפון צפון איסלנד שזכיתי לטייל ולהדריך בה כמה פעמים, שגיבורי הסרט גדלים בה וממנה נוסעים לייצג את איסלנד באירוויזיון. ללא ספויילרים אומר רק שמדובר בשיא הרגשי של הסרט, ויש כאן חתיכת, מדובר בשיר, מהשירים הבודדים האלה,  שתוך שמיעה אחת את פשוט יודעת שזה זה. שיר ענק. 

מכיוון שהקורונה לקחה לנו את אירוויזיון 2020, הסרט הזה הפך בעצם בעצמו אירוויזיון 2020 והשיר החדש שהוא כולו שיר הלל לאיסלנד, וגם מושר בחלקו באיסלנדית וזה בעיניי הרגע היפה ביותר של השיר, הוא-הוא השיר הזוכה של האירוויזיון שלא התקיים. מומלץ בחום געשי!

הסרט החדש שכולו הפקה אמריקאית הוא על התופעה המוזיקלית הפופולארית ביותר בעולם, והיא בכלל תופעה תרבותית אירופאית שלאחרונה גם אוסטרליה הצטרפה אליה

אז השיר החדש שנדבר עליו היום הוא חדש חדש, ממש פורסם לפני כמה ימים והולך להיות אין לי שום ספק להיט בינלאומי ענק. מדובר בשיר שנקרא husavik על שם עיירה קטנטנה, יפהפיה ונידחת בצפון צפון איסלנד. 2,700 תושבים סך הכל. והם מקבלים עכשיו המנון עצום. איך זה קורה בעצם? נטפליקס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

בואו נהיה בקשר!

מלאו את הטופס ואני אחזור אליכם בקרוב.